Bekijk / Bewerk uw Gegevens
er zijn aantal scherm die u kunt gebruiken om informatie te bekijken over uzelf.
Deze schermen kunnen worden gedeeld in drie types:
- Alleen-lezen - Informatie kan alleen worden gelezen, maar kan niet worden bewerkt.
- Bewerkbaar- Gegevens kunnen worden gelezen en bewerkt, zonder het goedkeuringsproces.
- Bewerkbaar binnen proces- Gegevens kunnen worden gelezen en bewerkt, met een goedkeuringsproces.
bewerken van gegevens in een proces wordt gebruikt op vier scherme:
- Persoonlijke informatie
- Additionale Karakteristieken
- Bankgegevens
De vier procesen werken in dezelfde manier (De Persoonelijke Informatie is hieronder weergegeven).
Navigeer naar: Mezelf >> Persoonlijke Informatie >> Persoonlijke Informatie
![](https://media.screensteps.com/image_assets/assets/001/502/830/original/bc325f74-af8c-49f6-ab7c-bdbecab0d8d8.png)
Zodra het proces is geladen:
- Breng de gewenste wijzigingen.
- Klik op Opslaan en Click to Opslaan en Indienen voor goedkeuring.
![](https://media.screensteps.com/image_assets/assets/001/502/828/original/27b34d8f-47a8-4180-816e-7a26616e3a2b.png)
Als u indiendt een aanvraag, ontvangt u een bevestiging op het scherm.
![](https://media.screensteps.com/image_assets/assets/001/502/826/original/29703ede-dff2-479d-ab3c-406321aa94c2.png)
Goedkeuringsproces
- Een aanvraag kan worden goedgekeurd of geweigerd door een supervisor.
- Voordat het is goedgekeurd, als u kijkt op het scherm, het originele gegevens word weergegeven. Eenmaal goedgekeurd, dit word aangepast aan de updates.
U ontvangt een bevestigin per e-mail eenmaal de aanvraag is goedgekeurd of geweigerd.
![Approval Process](https://media.screensteps.com/image_assets/assets/001/502/912/original/8c6fc4c8-4731-4c7d-9709-dbe17dc3b735.png)