Cezanne HRSelf ServiceDutchBasicsBekijk / Bewerk uw Gegevens

Bekijk / Bewerk uw Gegevens

er zijn aantal scherm die u kunt gebruiken om informatie te bekijken over uzelf.

Deze schermen kunnen worden gedeeld in drie types:

  • Alleen-lezen - Informatie kan alleen worden gelezen, maar kan niet worden bewerkt.
  • Bewerkbaar- Gegevens kunnen worden gelezen en bewerkt, zonder het goedkeuringsproces.
  • Bewerkbaar binnen proces-  Gegevens kunnen worden gelezen en bewerkt, met een goedkeuringsproces.

bewerken van gegevens in een proces wordt gebruikt op vier scherme:

  • Persoonlijke informatie
  • Additionale Karakteristieken
  • Bankgegevens

De vier procesen werken in  dezelfde manier (De Persoonelijke Informatie is hieronder weergegeven).

Navigeer naar: Mezelf >> Persoonlijke Informatie >> Persoonlijke Informatie

Zodra het proces is geladen:

  1. Breng de gewenste wijzigingen.
  2. Klik op Opslaan en Click to Opslaan en Indienen voor goedkeuring.

Als u indiendt een aanvraag, ontvangt u een bevestiging op het scherm.

Goedkeuringsproces

  • Een aanvraag kan worden goedgekeurd of geweigerd door een supervisor.
  •  Voordat het is goedgekeurd, als u kijkt op het scherm, het originele gegevens word weergegeven.  Eenmaal goedgekeurd,  dit word aangepast aan de updates.

U ontvangt een bevestigin per e-mail eenmaal de aanvraag is goedgekeurd of geweigerd.

Approval Process

Notitie:

  • Wanneer u een aanvraag stuurt voor goedkeuren, u kunt ur indelingen niet meer bewerken tot het oorspronglijke verzoek is goedgekeurd of geweigerd .